Click aici »

Manager depozit si logistica

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
14-02-2020
Data actualizare
14-02-2020

Descrierea postului

Organizeaza si supervizeaza buna functionare a diviziilor depozit si logistica;
Coordoneaza si controleaza permanent activitatea de depozitare, stocare, si aranjare a marfurilor din depozit, mentinerea si pastrarea curateniei ;
Organizeaza si supravegheaza desfasurarea activitatii departamentului de logistica al societatii cu respectarea  normelor conform Ordonantei de Guvern 27/2011 privind transportul rutier de marfuri;
Ofera consultanta si suport celorlaltor departamente ale societatii cu privire la aspecte de logistica, managementul  stocurilor, transportul  si achizitionarea produselor;
Coordoneaza baza de date cu privire la toate activitatile de transport pentru a putea urmari  in orice moment situatia livrarilor si a transporturilor de marfa efectuate sau in curs de efectuare.

Cerinte

Studii superioare;
Experienta: minim 2 ani pe post similar
Pachet Office (Word, Excel, PPT,Outlook) - nivel avansat
Abilitati de leadership; munca in echipa; comunicare; relationare; organizare si auto-management
Cursuri efectuate: Managementul depozitarii, planificare, proiectare in logistica si supply chain - constituie avantaj
Permis auto: categoria B.
Limba engleza - constituie avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu motivant +tichete de masa+tichete de vacanta;
Bonusuri de performanta in functie de realizari;
Participarea la diferite  cursuri si traininguri  oferite de  specialisti  pentru dezvoltarea profesionala.

Trimite CV