Click aici »

Manager de zona - Timisoara

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari, Management/Consultanta
Data introducerii
09-03-2016
Data actualizare
18-02-2019

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in unul din domeniile: Management/Consultanta, Vanzari
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- Coordoneaza si gestioneaza sub toate aspectele (administrativ, tehnic, logistic) desfasurarea activitatii in cadrul punctelor de lucru (agentiilor de pariuri) din zona de responsabilitate;
- Identifica spatii comerciale in zone care prezinta potential din punctul de vedere al desfasurarii activitatii de pariuri sportive, in vederea deschiderii de noi puncte de lucru (agentii de pariuri) si/sau relocarii celor existente;
- Supravegheaza si coordoneaza activitatea desfasurata de angajatii din subordine;
- Intocmeste diverse rapoarte cerute de catre conducerea societatii, in legatura cu activitatea desfasurata;
- Reprezinta societatea in relatiile cu tertii.

Cerinte

- Studii superioare finalizate
- Cunostinte operare PC: Word, Excel, Outlook
- Competente in luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor
- Abilitati de comunicare
- Abilitati de organizare
- Orientat spre obtinerea de profit
- Discernamant si capacitatea de a rezolva probleme
- Minim un an experienta in coordonarea si supravegherea unui colectiv de minim 4-5 persoane (avantaj)
- Permis de conducere (obligatoriu)