Click aici »

Manager Asigurarea Calitatii

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Inspectii, Management/Consultanta
Data introducerii
10-01-2020
Data actualizare
10-01-2020

Descrierea postului

Coordoneaza si urmareste intocmirea, revizuirea, mentinerea reviziilor a Manualului Calitatii (ISO), Manualul de Control al Calitatii, procedurilor de sistem, instructiunilor generale, instructiunilor de lucru si ale altor documente specifice serviciului asigurarea calitatii;
Coordoneaza si urmareste intocmirea planului de inspectie si testare pe toate tipurile de produse;
Urmarirea problemelor de calitate si tratarea neconformitatilor;
Analiza reclamatiilor si a sesizarilor venite de la clienti;
Elaborarea si modificarea procedurilor de functionare;
Definirea standardelor pentru diferite domenii si verificarea respectarii acestora;
Gestionarea sistemului integrat de management al calitatii;
Gestionarea sistemului de mediu, al sanatatii si securitatii ocupationale;
Elaborare programe de formare profesionala interna, sustine cursuri interne.

Cerinte

Studii superioare tehnice;
Experienta: minim 2 ani pe post similar;
Abilitati de leadership si munca in echipa; comunicare si auto-management;
Pachet Office (Word,Excel, PPT, Outlook) - nivel avansat;
Constituie avantaj:
Cursuri efectuate: AUDITOR INTERN- IS; FORMATOR;
Cunostinte in domeniul modelarii proceselor BPM;
Limba engleza - constituie avantaj;
Permis auto: categoria B.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu competitiv pe piata muncii;
Bonusuri de performanta;
Participare la cursuri cu specialisti externi pentru dezvoltare profesionala.

Trimite CV