Click aici »

Locuri de munca persoane cu dizabilitati

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Resurse umane
Data introducerii
09-05-2019
Data actualizare
09-07-2019

Descrierea postului

Angajam persoane cu dizabilitati/handicap pentru diverse domenii de activitate si in conformitate cu certificatul de handicap.

Locurile de munca sunt adaptate dizabilitatii/handicapului atat ca acces cat si prin fisa postului, iar transportul este asigurat.

Avem posturi disponibile cu program de lucru pentru 2, 4 sau 6 ore.

Oferim chiar si posibilitatea ca, activitatea profesionala sa fie desfasurata de acasa.

Tot ceea ce trebuie sa faceti este intrati in legatura cu noi.

Cerinte

Conduita, determinare, vointa, perseverenta.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu atractiv, transport asigurat, bonuri de masa.

Trimite CV