Click aici »

Locuri de munca pentru agricultura in Sicilia Italia

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
1000 EUR
Tara
Italy
Oras(e)
Strainatate
Domeniile ofertei
Agricultura/Silvicultura
Data introducerii
24-09-2009
Data actualizare
16-11-2009
Confidential
expirat

Descrierea postului

CAUT URGENT PENTRU O FERMA DIN ITALIA,IN REGIUNEA SICILIA ORAS VITTORIA,BAIETI SI FETE,SE LUCREAZA LA ROSII SI CARCIOFI O PLANT SPECIFICA SICILIEI,EXCLUS BETIVII SI NESERIOSII.INF PE MESS LA sorin_bussines SAU TEL 0768610419,0720525302.

Cerinte

VCarsta maxima 32 ani, obligatoriu foto pe mess clare, sa mai fi lucrat in agricultura, harnici si seriosi, preferam prieteni sau amici nu cupluri sau iubiti, costurile dvs. sunt doar 100 de euro platibili inainte de a pleca in italia si 80 de euro autocarul pina acolo, doar pentru cei care pot pleca foarte repede.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Cazare gratuita cu tot confortul, 35 de euro la opt ore, orele suplimentare se platesc separat, documente legale de munca se fac toate in Italia, contract de munca pe perioada nedeterminata, mentionez ca nu sunt agentie de plasare ci persona fizica, oferta foarte seriosa si urgenta.