Click aici »

Locuri de munca in agricultura - Germania 2014

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceeala
Salariu oferit
Tara
Germany
Oras(e)
Toate orasele
Domeniile ofertei
Agricultura/Silvicultura
Data introducerii
18-02-2011
Data actualizare
27-08-2013

Descrierea postului

Firma Job Mayer Arbeit cauta urgent personal feminin pentru munca in agricultura din Germania. Pentru ca plecarile sa se faca in primul sezon, toti candidatii vor trebui sa se inscrie din acest an, asfel incat este necesar din timp intocmirea tuturor documentelor necesare plecarii si aprobarea / validarea acestora.

Posturile disponibile sunt:

- Muncitori la cules de sparanghel
- Muncitori la cules de capsuni
- Muncitori la cules de mere
- Muncitori la cules de cirese
- Muncitori la cules de flori.

IMPORTANT! Pentru aceste locuri de munca disponibile rugam sa aplice CV-urile doar femeile.

Respectand cerinta angajatorilor germani, rugam ca barbatii sa nu aplice CV-urile pentru nici unul din posturile disponibile mentionate mai sus.

Toate candidatele corespunzand cerintelor, vor fi contactate pentru stabilirea celorlalte detalii.

Actele necesare sunt disponibile pe site-ul:
www.job-mayer.com

Cerinte

- Persoane ambitioase, organizate si responsabile;
- Cunostinte de Limba Germana (minim nivel conversational) - prezinta avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ofertele salariale vor fi stabilite in urma interviului.