Lacatusi, sudori, tineri absolventi liceu sau scoala profesionala, cu sau fara experienta

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
04-08-2018
Data actualizare
10-09-2020

Descrierea postului

Activitati specifice de lacatuserie, sudura si prelucrari mecanice sub indrumarea sefilor ierarhici.

Cerinte

Responsabilitate, echilibru si stapanire de sine, corectitudine, capacitate de lucru in conditii de "fabrica", preocupare pentru perfectionarea pregatirii profesionale.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Dobandirea de cunostinte tehnice solide, de proceduri specifice de lucru si ordinea de executie a acestora, tipuri si parametri functionali ai utilajelor, masinilor-unelte, dispozitivelor de masurara si control, specifice unitatii, intelegerea si utilizarea documentatiei tehnice a lucrarilor si a utilajelor folosite.

Salariu motivant si beneficii in functie de capacitatea de a dobandi experienta.

Trimite CV