Click aici »

Lacatus - sudor

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Romania, Germany
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Industrie
Data introducerii
08-02-2018
Data actualizare
08-02-2018

Descrierea postului

Executarea reperelor, subansamblurilor si ansamblurlor precum si montajul acestora in santiere conform cu desenele si cu alte cerinte ale companiei
Coopereaza  cu colegii si rezolva in mod constructiv orice problema ivita propunandu-si ca tinta indep[linirea sarcinilor de productie in minimum de timp.
Interactionare civilizata cu culegii si clientii
Prelucrarea si finisarea  produselor companiei, la cel mai inalt nivel calitativ.

Cerinte

Studii  medii, scoala profesionala sau liceu industrial, calificare de lacatus sau sudor.
Nu este obligatorie experienta anterioara intr-un mediu de productie. Aceasta reprezinta un plus.
Capacitate de organizare a locului de munca
Persoana dinamica cu dorinta de autoperfectionare in domeniul  profesional si  uman
Disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate
Spirit disciplinat si inovativ pasionat de a face obiecte utile si lucrate cu acuratete
Pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres
Cunostinte de operare cu  telefon smart reprezinta un plus
Bune abilitati de comunicare si interrelationare

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial atractiv
Posibilitate de dezvoltare profesionala