Click aici »

Lacatus mecanic

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Industrie
Data introducerii
11-07-2018
Data actualizare
11-07-2018

Descrierea postului

? Raspunde de organizarea si desfasurarea activitatii la locul de munca repartizat in cadrul punctului de lucru.
? Construieste, monteaza si instaleaza diferite structuri metalice.
? Sa gestioneze corespunzator materialele si uneltele luate in primire.
? Sa utilizeze adecvat, conform indicatiilor, echipamentele de lucru si de protectie de cate ori este nevoie, fara a face rabat de la norme.

Cerinte

? Experienta in domeniu de minim 6 luni
? Interes pentru domeniul tehnic
? Atentie sporita,responsabilitate, seriozitate, implicare
? Abilitatea de a se adapta la schimbari, dispus la deplasari in tara.

Oferta (bonusuri, beneficii)

? Contract de munca pe perioada nedeterminata
? Salar motivant, negociabil in cadrul interviului
? Conditii de munca intr-un colectiv tanar si dinamic
? Transport decontat
? Asigurare medicala
? Munca fizica nu este grea, nu se ridica piese mari.

Trimite CV