Click aici »

Lacatus mecanic si sudor MIG MAG pentru confectii metalice

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Industrie, Productie
Data introducerii
04-09-2018
Data actualizare
05-11-2018

Descrierea postului

Compania noastra, cu sediul in Brasov, angajeaza lacatus mecanic si sudor MIG MAG pentru confectii metalice

Cerinte

- scoala profesionala lacatus-mecanic sau experienta ca lacatus-mecanic
- certificare sudor sau experienta ca sudor MIG/MAG
- experienta in domeniul lacatus mecanic
- dinamic, dedicat, cu abilitati de a lucra in echipa, capabil sa lucreze in situatii de interventie sub presiunea timpului

Oferta (bonusuri, beneficii)

- program L-V 8:00-16:30 (pauza de masa 12:00)
- 1 masa pe zi asigurata
- decontarea transportului pentru angajatii din exteriorul orasului
- asigurare medicala Medlife
- prime de Sarbatori

Trimite CV