Click aici »

Lacatus constructii metalice

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
19-01-2021
Data actualizare
19-01-2021

Descrierea postului

Vrei sa te dezvolti si sa-ti pui in aplicare cunostintele profesionale in cadrul unei companii multinationale?
Ai mai utilizat desenul tehnic pentru a asambla diferite piese / subcomponente ale unui echipament ?
Daca da, atunci te invitam sa faci parte dintr-o echipa profesionista.
Job Selection recruteaza pentru unul din clientii sai, companie multinationala in domeniul constructiilor / confectiilor metalice, Lacatus Constructii Metalice cu experienta, in conditii avantajoase.
Locatie Job: Cristian/ Brasov

Cerinte

Cerinte / Candidatul Ideal:
Experienta de 2-3 ani intr-o pozitie similara
Studii medii si calificare in domeniu
Cunostinte bune de desen tehnic
Cunostinte de sudura MIG-MAG: citirea si intelegerea simbolurilor de sudura din desenul tehnic si pregatirea pieselor pentru sudura (sanfrene, conform specificatiilor din desen)
Atitudine / Abilitati : flexibilitate si lucru in echipa
Dorinta reala de a te dezvolta profesional in cadrul companiei, concomitent cu cresterea veniturilor
Fara Cazier;
Cunoasterea limbii engleze (nivel mediu) constituie  avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:
Salariu motivant, corelat cu experienta si abilitatile tale
Posibilitate de crestere a veniturilor prin deplasari / delegatii in strainatate (la optiunea ta)
Posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o companie stabila si cu experienta relevanta in domeniul de activitate
Bonus de performanta

Trimite CV