Click aici »

Laborant pentru laborator constructii

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Giurgiu Giurgiu
Domeniile ofertei
Industrie, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
12-09-2014
Data actualizare
02-03-2018

Descrierea postului

- Prelevari si incercari fizice pentru materiale de constructii;
- Deservirea aparaturii de laborator conform cu instructiunile;
- Realizarea masuratorilor parametrilor pe parcursul procesului tehnologic;
- Efectueaza corectii de retete in functie de materia prima;
- Conlucrarea cu angajatii departamentelor de productie in vederea mentinerii proceselor de productie la nivelul cerintelor tehnologice.

Locul de desfasurare a activitatii este in comuna Joita, sat Bacu, jud. Giurgiu.

Cerinte

- Absolvent facultate constructii / absolvent curs laborant constructii
- Experienta ca si tehnician laborant / laborant Tel 0734441089