Click aici »

Junior Business Analyst

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Arad
Domeniile ofertei
Banci, Asigurari
Data introducerii
09-08-2017
Data actualizare
09-10-2017

Finprom

» 4 joburi noi de la aceeasi firma

Trimite CV

Descrierea postului

Activitatea ORGA consta in:

- extractii de date si analiza lor;
- creare si mentenanta rapoarte in Excel si MS Reporting Services,
- gestiune si testare software-uri companie, implementare si actualizare template-uri;
- dezvoltare Datawarehouse;
- identificare/evaluare feedback-uri/cerinte utilizatori;
- realizare specificatii pentru IT;
- suport on-site/telefonic departamentelor operative;
- suport in gestiune clienti externi (banci/asiguratori/furnizori de servicii diverse);

Cerinte

- Esti pasionat de domeniul Ingineriei sau IT?
- Ai cunostinte privind pachetul MS Office?
- Doresti sa iti dezvolti cunostintele privind tool-urile informatice Transact SQL, XML tools Visual Studio, SQL Reporting Services?
- Vrei sa te familiarizezi cu domeniul financiar-bancar?
- Te-ar interesa sa inveti limba italiana?
- Ai o buna gandire logica si analitica?
- Esti organizat si poti gestiona in mod eficient deadline-urile?

Ai oportunitatea sa fii colegul nostru in departamentul ORGA: Organizare si Proces!

Oferta (bonusuri, beneficii)

- bonus de performanta;
- card privat de sanatate;
- cost asigurat al transportuui cu mijloace in comun in orasul Arad;
- cursuri gratuite de limba italiana;
- training tehnic intern de specialitate;
- program full-time (Luni-Vineri);
- team building.

FinProm, pentru cariera ta!

Trimite CV