Ingineri/tehnicieni frigotehnisti (intretinere si proiectare)

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Inginerie, Industrie
Data introducerii
30-08-2017
Data actualizare
14-05-2018

Descrierea postului

Ingineri/tehnicieni frigotehnisti (intretinere si proiectare) SB, PH, B-IF, BV, CJ,AI, DB, AG, OT

Calificare si experienta profesionala in domeniu, de preferat in industria alimentara.
Este necesara disponibilitatea lucrului pe schimburi sau ture.
Seriozitate, responsabilitate, implicare, initiativa, capacitate de analiza, planificare, organizare a activitatii, spirit de echipa.
Cunoasterea proceselor precum si abilitati in proiectare constituie avantaj.

Cerinte

- Limba engleza - nivel mediu
- Abilitati de negocieri tehnice si comunicare
- Pemis de conducere categoria B
- Bune cunostinte de operare PC (Office, Internet, ACAD, etc)
- Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta
- Capacitati analitice si de sinteza
- Absolvent de studii superioare sau medii tehnice.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salarizarea atractiva functie de performanta.

Trimite CV