Inginer / Tehnician sisteme efractie, supraveghere video, detectie incendiu

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
600 EUR
Oras(e)
Sibiu Sibiu
Domeniile ofertei
Telecomunicatii, Reparatii/Service, IT Hardware
Data introducerii
14-05-2018
Data actualizare
17-09-2018

Descrierea postului

SC TI NET SRL SIBIU cu sediul in Sibiu str. Calea Turnisorului, Nr. 20 angajeaza ingineri, tehnicieni sau tineri absolventi de liceu sau de facultate care doresc sa raspunda la provocari diverse:

? Instalare, configurare sisteme de comunicatii fixe sau mobile (Siemens, Alcatel, Panasonic)
? Configurare, service calculatoare, instalare, configurare routere, implementare VPN
? Proiectare si realizare de retele voce date, cablari structurate
? Instalare, configurare sisteme de supraveghere video
? Instalare, configurare sisteme de detectie si alarmare efractie
? Instalare, configurare sisteme de detectie si avertizare la incendiu
? Instalare, configurare sisteme de control acces si pontaj
? Instalare, configurare sisteme de interfonie si videointerfonie
? Instalare, configurare automatizari porti si bariere de acces

Daca doriti sa va folositi creativitatea si inventivitatea fara a fi limitati de procedurile greoaie din societatiile multinationale, sa lucrati intr-un colectiv tanar si prietenos si daca doriti sa testati si sa instalati ultimele noutati tehnologice va asteptam sa va depuneti CV-ul la sediul societatii noastre din Sibiu, str. Calea Turnisorului, Nr. 20 sau pe email.

Oferim salariu atractiv, bonuri de masa, masina de serviciu, telefon, asigurare de sanatate, pensie privata, asigurare medicala la clinici private, cursuri de perfectionare la firme cu renume (Siemens, Alcatel, Panasonic, 3M etc.).

Informatii suplimentare puteti obtine accesand www.tinet.ro sau la telefon 0269 230092

Cerinte

Persoana pasionata de acest domeniu.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Masina de serviciu, telefon, bonuri de masa, asigurare de sanatate privata, asigurare medicala, pensie privata, cursuri de perfectionare.