Inginer proiectant specialitatea constructii civile, industriale si agricole

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Galati
Domeniile ofertei
Arhitectura/Design, Constructii/Imobiliare, Inginerie
Data introducerii
12-12-2015
Data actualizare
20-11-2017

Descrierea postului

- inginer constructii civile, industriale si agricole in activitatea de proiectare structurala de rezistenta
- elaborarea proiectelor tehnice de rezistenta
- urmarirea pe santier a lucrarilor la faze determinante

Cerinte

- Absolvent al Facultatii Tehnice sectia Constructii Civile, Industriale si Agricole;
- Cunostinte avansate de utilizare a programelor de proiectare tip autocad, Graitec, axis etc.;
- Bune cunostinte de limba engleza ; scris, citit, vorbit.
- Permis auto categoria B.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Prime