Click aici »

Inginer proiectant CFPD

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Baia-Mare, Bucuresti, Oradea, Satu-Mare Baia-Mare Bucuresti Oradea Satu-Mare
Domeniile ofertei
Inginerie
Data introducerii
02-03-2018
Data actualizare
02-03-2018

Descrierea postului

Ingineri proiectant - Cai ferate drumuri si poduri  (CFDP), cu/fara experienta in domeniu, pentru urmatoarele puncte de lucru: Oradea, Satu Mare, Baia Mare, Simleu Silvaniei si Bucuresti;
Candidatul ideal trebuie sa stie sa intocmeasca proiecte in domeniul constructiilor de cai ferate, drumuri si poduri, trebuie sa stie sau sa fie dispus sa invete un program de proiectare utilizat.
- Trebuie sa aiba simt de raspundere
- Sa fie dispus la vizite in teren in vederea intocmirii documentatiilor necesare.

Cerinte

-studii superioare;
-cunostiinte operare PC (Word, Excel, Internet) la nivel mediu si avansat;
-cunostiinte de operare intr-un program de proiectare
-capacitatea de a lucra in echipa;
-abilitati de comunicare si planificare;
-simt de raspundere

Oferta (bonusuri, beneficii)

-respect
-masina de serviciu
-salariu motivant
-bonusuri
-mediu de lucru profesionist