Click aici »

Inginer mecanic

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Industrie, Inginerie, Productie
Data introducerii
15-02-2017
Data actualizare
15-02-2017

Descrierea postului

Se cauta coleg Inginer Mecanic

Cerinte

- cunoasterea programului Inventor Autodesk
- studii superioare specific tehnice (exp. Constructii de masini)
- cunoasterea unei limbi de circulatie internationala
- permis de conducere cat. B
- bine organizat, experienta in domeniul productiei, initiativa in munca si  bune cunostinte tehnice
- cunostinte de electrica si legaturi electrice reprezinta un avantaj
Tagged as: electrica, proiectare, vanzare

Oferta (bonusuri, beneficii)

Activitatea se desfasoara intr-un mediu pozitiv si prietenos, unde esti in permanenta incurajat sa evoluezi si sa excelezi, contract de munca full-time.

Daca descrierea iti surade, trimite CV-ul tau la adresa info@rolorand.ro si convinge-ne ca locul tau este in echipa Rolorand!

Trimite CV