Click aici »

Inginer in domeniul protectiei mediului

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti
Domeniile ofertei
Industrie, Inginerie
Data introducerii
30-08-2017
Data actualizare
30-12-2017

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Conduc cercetari, consiliaza, proiecteaza si coordoneaza activitatea de implementare a solutiilor pentru prevenirea, controlarea si remedierea efectelor negative ale activitatii umane asupra mediului inconjurator, coordoneaza efectuarea de evaluari ale mediului privind proiectele de constructii si de inginerie civila si aplica principii de inginerie pentru a controla poluarea, reciclarea si eliminarea deseurilor.

Cerinte

-Candidatul ideal trebuie sa aiba experienta in vanzari agresive la telefon.
-Ideala este si experienta in domeniul protectiei mediului, gestiunea deseurilor.
-Vechime minim 2 ani.
-Cunostinte operare pc, redactare documente in word, excel, acrobat reader.
-Cunostinte operare Seap-sistemul electronic de licitatii, intocmire oferte. contracte, fise  si proceduri de lucru.
-Excelente cunostinte teoretice si practice privind licitatiile SEAP.
-Abilitati de planificare si comunicare.