Click aici »

Inginer HVAC

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Otopeni Otopeni
Domeniile ofertei
Inginerie, Industrie, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
08-04-2020
Data actualizare
24-06-2020

Descrierea postului

- Pregatirea documentatiei pentru fisele tehnice de produs;
- Asigura coordonarea cost-productie pentru produsele realizate;
- Furnizeaza suport tehnic pentru departamentul vanzari, clienti si proiectanti cu privire la produsele fabricate / comercializate;
- Coordoneaza procesele de cercetare si dezvoltare a produselor noi;
- Ofera suport pentru departamentul achizitii cu privire la materiile prime achizitionate;
- Realizeaza desene de executie pentru produse in Autocad.

Cerinte

- Absolvent al Facultatii de Inginerie, specializarea Instalatii;
- 1-3 ani experienta in coordonarea de proiecte de instalatii;
- 3-5 ani experienta in proiectarea de instalatii termice;
- Cunostinte de limbi straine: limba engleza nivel conversational, limbile franceza si italiana reprezinta un avantaj;
- Cunostinte de utilizare Autocad 3D & 2D, Solidworks;
- Experienta de lucru cu un ERP reprezentativ, buna cunoastere a pachetului MS Office.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu atractiv;
- transportul asigurat;
- mai multe detalii in cadrul interviului.

Trimite CV