Click aici »

Inginer constructor

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Giurgiu, Ilfov Bucuresti Giurgiu Ilfov
Domeniile ofertei
Industrie, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
20-04-2016
Data actualizare
02-03-2018

Descrierea postului

- planificarea operatiunilor pentru buna desfasurare a activitatilor in santier;
- necesar zilnic de resurse umane, mecanice, materiale;
- coordonarea directa a activitatilor;
- intocmire rapoarte de executie;
- urmarirea productiei
- realizare planuri in AutoCAD pentru intocmire Cartea Tehnica a constructiei;
- controlul lucrarilor executate ;
- responsabil SSM in santier;
- mentinere legatura cu beneficiarul, proiectantul, consultantul precum si cu autoritatile implicate ( ISC, administratia locala, detinatorii de retele subterane din zona santierelor)
Activitatea se desfasoara pe santierele deschise in jud Giurgiu, Ilfov, Arges.

Cerinte

- Absolvent facultate constructii.
- Experienta ca inginer constructor/sef santier Tel 0734441089