Click aici »

Inginer constructii metalice

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Pitesti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare, Inginerie
Data introducerii
04-01-2017
Data actualizare
06-11-2017

TBM Pitesti

» 1 job nou de la aceeasi firma

Trimite CV

Descrierea postului

Inginer specializare constructii metalice.

Cerinte

- studii superioare,
- minim 2 ani experienta pe o pozitie similara,
- cunostinte Autocad, proiectare,
- cunoscator programe devize,
- cunoscator limba engleza (franceza)
- bune abilitati de comunicare si negociere, prezenta agreabila,
- intocmirea devizelor de lucrari,
- organizare atelier confectii metalice diverse proiecte,
- organizarea lucrarilor in flux de montaj pe santier.

Urmarire santier - coordoneaza si verifica lucrarile executate de antreprenorul general al lucrarii si subcontractorii acestuia pentru obiectivele alocate
- mentine legatura cu proiectantul si arhitectul lucrarii
- urmarire stadiu fizic si intocmire rapoarte specifice
- intocmirea graficului de executie si urmarirea realizarii lui
- verifica respectarea tehnologiei de executie si a normelor de calitate; asigura controlul permanent a calitatii lucrarilor efectuate
- verificarea atasamentelor si a situatiilor de lucru ale contractorilor
- organizeaza si urmareste modificarile si lucrarile suplimentare aparute
- disponibilitatea delegarii ocazionale pe santierele tara.
- capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita,
- persoana dinamica, cu initiativa, adaptabila lucrului in echipa,
- disponibilitate pentru program prelungit

Oferta (bonusuri, beneficii)

Trimite CV