Click aici »

Hidraulisti si electricieni activitati reparatii utilaje

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Craiova, Timisoara, Tirgu-Mures Craiova Timisoara Tirgu-Mures
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Industrie
Data introducerii
24-06-2017
Data actualizare
09-05-2019

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- activiatate de intretinere si reparatii electrice si mecano hidraulice la utilaje

Cerinte

- tineri maxim 37 ani cu sau fara experienta a in domeniu, dorinta si capacitate de perfectionare, carnet sofer cat. B, disponibilitate la deplasari, lucru in echipa, profesionalism seriozitate

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu motivant, prime Pasti si Craciun
- asiguram calificare, cursuri etc.