Click aici »

Gestionar

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bacau Bacau
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
08-01-2021
Data actualizare
08-01-2021

Descrierea postului

- Efectueaza receptia fizica a marfii conforme din punct de vedere cantitativ, calitativ, si de sort
la intrarea in depozitul firmei, conform documentelor de intrare, si intocmeste in ERP receptia (NIR) si factura de furnizor
- Preda marfa catre angajatii firmei conform documentelor din ERP si procedurilor interne ale companiei
- Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor (respecta si modifica daca e cazul regulile de locatie a produselor setate in ERP)
- Coordoneaza operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din depozitul firmei
- Raporteaza superiorului ierarhic orice neconformitate intre stocul fizic si cel scriptic
- Efectueaza anual inventarul stocului de marfa (sau punctual, pe repere in functie de necesitati)
- Pastreaza in stare de functionare prin utilizarea corecta a spatiilor si/ sau instrumentelor de lucru pe care le utilizeaza.
- Promoveaza imaginea companiei intr-o maniera pozitiva, proactiva si orientata catre client.
- Indeplinirea la timp si intocmai a sarcinilor specifice trasate sau stabilite de superiorul ierarhic

Cerinte

- Inteligenta
- Integritate fizica
- Atentie concentrata si distributiva
- Initiativa
- Memorie vizuala
- Capacitate de a lucra cu oamenii
- Punctualitate
- Aptitudini de invatare continua, flexibilitate si deschidere la nou;
- Aptitudini de comunicare
- Abilitati de lucru cu cifre si cu documente, inclusiv electronice
- Respectarea instructiunilor orale si scrise
- Persoana ordonata si organizata, rezistenta la stres si activitati repetitive;
- Orientare catre detalii si promptitudine in oferirea raspunsurilor;
- Fara antecedente penale
-Usurinta in manipularea fizica si ordonarea obiectelor in mediul profesional, conformist, ordonat, eficient, spirit practic, sociabilitate, tact, amabilitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Posibilitate de promovare in cadrul companiei, in functie de rezultate.
- Rasplata se face direct proportional cu implicarea angajatului in cresterea eficientei.
- Bonusuri de performanta pentru realizarea proiectelor in timp redus in conditiile mentinerii unei calitati impecabile a produselor finite.

Trimite CV