Click aici »

Gestionar depozit

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti
Domeniile ofertei
Comert, Achizitii/Logistica
Data introducerii
11-10-2017
Data actualizare
11-12-2017

Descrierea postului

- ambalarea in mod corespunzator a coletelor;
- aranjarea produselor in depozit;
- incarcarea si descarcarea produselor in/din masini;
- inregistrarea in sistemul de gestiune a fluxurilor de marfa;
- participa la diverse activitati in cadrul magazinului (curatenie, inventariere);
- participa la receptia cantitativa a produselor care intra in magazin.

Cerinte

- responsabil, comunicativ si cu spirit de echipa;
- fara cazier;
- cu bune cunostinte de utilizare a calculatorului si internetului;
- fara probleme de sanatate, conditie fizica buna;
- permis de conducere;
- varsta maxima 45 ani.
- cadidatul ideal trebuie sa fie de sex masculin

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu atractiv + bonusuri de performanta;
- carte de munca;
- acordarea de concediu in limitele prevazute de lege si zile libere de sarbatorile legale;
- program de lucru de luni - vineri, 09.00-17.30, cu pauza;
- achizitii de produse la pret de furnizor;
- locatie langa statia de metrou Piata Sudului.

Trimite CV