Click aici »

Frezor

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Productie, Industrie
Data introducerii
08-02-2019
Data actualizare
08-02-2019

Descrierea postului

- executa piese dupa documentatie tehnica, respectand conditiile impuse;
- executa piese dupa model conform instructiunilor scrise;
- efectueaza autocontrolul semifabricatelor/ reperelor/ pieselor;
- efectueaza prelucrari prin aschiere pe freza (suprafete plane, interioare si exterioare; cu fixare pe masa masinii, in universal etc ), precum si prelucrari cu capul divizor (roti dintate, caneluri, piese prismatice etc).

Cerinte

- absolvent de liceu industrial, scoala profesionala sau un curs de calificare in domeniu.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- desfasoara activitatea intr-un singur, schimb de 8 ore, in conditii de atelier

Trimite CV