Click aici »

Evidenta primara - zona Eroii Revolutiei

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate
Data introducerii
07-02-2018
Data actualizare
08-08-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

- Evidenta scriptica a stocurilor, a rulajelor, materialelor. Alte activitati de secretariat, relatii clienti, administrative (comenzi consumabile etc), facturare etc.
- Program luni-vineri 8-17. Nu se lucreaza in week-end. Nu se sta peste program
- Zona Sos Viilor (la 2 statii de tramvai de la Metrou Eroii Revolutiei, respectiv Statia Dr. Constantin Istrati): Tramvaiele 1, 7, 11, 25, 47; Autobuzele: 173, 232

Cerinte

- cunostinte minime de operare pe calculator (Word, Excel, e-mailuri). Evidenta se tine in Excel.
- o persoana ordonata
- nu conteaza varsta sau experienta anterioara