Click aici »

Evaluator

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti
Domeniile ofertei
Inspectii, Finante/Contabilitate
Data introducerii
04-02-2014
Data actualizare
04-02-2014

Descrierea postului

inspectia proprietatilor/ bunurilor evaluate atat in Bucuresti cat si in tara;
analiza pietei pe segmente;
intocmirea rapoartelor de evaluare;
comunicarea permanenta cu clientii, inclusiv persoane juridice.

Cerinte

drept de semnatura (membru ANEVAR de 3 ani, minimum);
permis auto categoria B;
experienta de lucru in intocmirea rapoartelor de evaluare;
experienta in gestionarea relatiei cu clientii - persoane juridice, constituie un avantaj;
cunostinte intocmire rapoarte de evaluare pentru banci, constituie un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

mediu profesionist de lucru in cadrul unei companii membru corporativ ANEVAR, cu o experienta solida in domeniu;
lucrari variate;
oportunitatea diversificarii si dezvoltarii profesionale;
sustinerea companiei in vederea obtinerii unor niveluri superioare de calificare in domeniul evaluarii.