Click aici »

Distribuitor zonal exclusiv

Nivel cariera
Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Baia-Mare, Brasov, Bucuresti, Cluj-Napoca, Focsani Baia-Mare Brasov Bucuresti Cluj-Napoca Focsani
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
06-01-2012
Data actualizare
30-12-2017

Descrierea postului

Dorim sa colaboram in regim de EXCLUSIVITATE ZONALA cu o PFA(Persoana Fizica Autorizata), cu un SRL, care sa preia in totalitate distributia brandului FITNESS-COFFEE, singura CAFEA 100% NATURALA din lume in amestec cu plante(medicinale) si condimente naturale.

Firma noastra este IMPORTATOR si DISTRIBUITOR UNIC pentru Romania si Moldova.
Asiguram un discount de 18% ceeace la un target minim de 1600 pachete de cafea distribuite in zona(zonele) de responsabilitate, inseamna un venit net (scazand cheltuielile aferente) min garantat de 4800 lei.

Cerinte

Abilitati de marketing & sales, experienta de minim 3-5 ani in vanzari.
Cunoasterea plantelor medicinale, studiile in domeniul farmaceutic, experienta lucrativa intr-o farmacie si/sau magazin naturist reprezinta avantaje.