Click aici »

Detectiv social - ANTICORUPTIE

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceeala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele
Domeniile ofertei
Serviciu clienti, Inspectii, Altele
Data introducerii
23-09-2013
Data actualizare
17-11-2014
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 5 intrebari.

Descrierea postului

Agent social ANTICORUPTIE

Dragi romani, daca dorim o viata mai buna va trebui in primul rand sa ne implicam cu adevarat impotriva coruptiei din Romania, sa luptam cu acele partide care timp de 23 de ani au guvernat Romania fara folos.
In situatia actuala a tarii noastre, intr-un total haos politic, moral si spiritual, in fata esecului partidelor politice (transformate in lobby de clientelism) si a distrugerii economiei tarii, ocuparea unui loc de munca a devenit un lux, iar coruptia a devenit virtute.
Romania schimbarilor, este ALO - Alianta Lege si Ordine,(O.N.G. cu care Asociatia ASCOL colaboreaza impotriva coruptiei) in randul careia au venit si vin tot mai multi intelectuali, profesori, medici, militari in rezerva, agricultori, muncitori, tineri si mai ales femei.
Alianta Lege si Ordine (cu sigla A.L.O.), s-a infiintat ca o reactie fata de coruptia existenta, incalcarea legilor tarii, indeosebi a Constitutiei si punerea Romaniei pe un drum corect, in interesul tuturor romanilor si nu, ca pana acum, doar in beneficiul unui grup restrans si mafiot de interese.
Asociatia ASCOL, impreuna cu membrii sai, romani de buna credinta si simpatizantii ALO, se alatura acestei miscari conduse de distinsul avocat Gheorghe Dinu si il sprijina in candidatura sa de INDEPENDENT, pentru demnitatea de PRESEDINTE al ROMANIEI in anul 2014.

Asteptam sprijinul voluntar, si national, de care tara are acum nevoie pentru eradicarea coruptiei, a haosului politic si legislativ. Au prioritate tineri IT, redactori, jurnalisti, militari, rezervisti, persoane cu o inalta tinuta morala, simt al demnitatii si interesului national.

Oricine si orcand poate dobandi functia de Agent social Anticoruptie (responsabilitate neplatita), daca dovedeste curajul implicarii si detine profilul moral necesar. (CV-ul si raspunsurile la mini-chestionarul atasat sunt obligatorii).

Candidatul declarat ADMIS, va trimite pentru Legitimatie o poza cu Seria si Nr. de la BI pe adresa ascolclub@gmail.com

Site: http://ascol.weebly.com /

Nu uitati ca forta reusitei sta in unitate si impreuna vom invinge!
Pentru o Romanie frumoasa, sigura si prospera!
Clik aici! http://www.youtube.com/watch?v=B3_lUehF5mY - partea II-a

Cerinte

Pot candida:
-disponibilizati;
-cadre militare in rezerva si retragere;
-someri, studenti, licentiati, pensionari;
-tineri talentati dornici de munca.

Cerinte necesare candidatului:
a) Convingerea ferma ca tara este neguvernabila, este nevoie de o schimbare profunda, de lege si ordine, de A.L.O. (ALIANTA LEGE si ORDINE);
b) Dorinta hotarata de a lupta impotriva coruptiei, hotiei, si de implicare in transformarea societatii;
c) Sa nu fi facut politica sau sa fi fost dezamagit ca tocmai un partid social democrat va adus in situatia de somer;
d) Capacitatea de actiune voluntara, de realizare a interesului personal prin cel national, sau de ocupare a unui potential loc de munca dupa transformarea radicala si necesara a societatii.
e) Confirmarea implicarii la formatiunea A.L.O., prin completarea formularului "ADEZIUNE", document existent pe site-ul

www.aliantalegesiordine.ro