Click aici »

Designer-consultant

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Inginerie, Arhitectura/Design
Data introducerii
03-03-2018
Data actualizare
03-03-2018

Descrierea postului

Am format un colectiv tanar, ne sustinem profesional unul pe altul si avem incredere in noi deoarece avem in spate o firma care este de 18 ani pe piata romaneasca iar fabrica germana de mobilier cu care lucram are mai bine de 100 de ani de experienta.
Ai acum sansa sa te alaturi echipei noastre!
Daca esti pasionat de design ,daca iti  sa dicuti cu oamenii, sa intelegi ce isi doresc, daca vorbesti si putina engleza, ai carnet de conducere si o atitudine pozitiva, esti colega/colegul perfect!
Pozitia pe care dorim sa o ocupi este cea de designer/consultant.
Practic, ce presupune acest job:
?  Acordarea de consultanta de specialitate in amenajarea bucatariei. Alaturi de noi te vei perfectiona, vei invata lucruri noi si vei fi mereu la curent cu noutatile din domeniu;
?  Prezentarea produsului si serviciilor catre client;
?  Realizarea proiectului si prezentarea acestuia;
?  Intocmirea unei oferte de pret, incheierea unui contract;
?  Coordonare specialitati in vederea realizarii proiectului;
?  Stabilirea si mentinerea relatiei cu clientii inainte, in timpul si dupa finalizarea contractului.
Din partea noastra:
?  Toata sustinerea de care ai nevoie;
?  Ocazia de a invata atatea lucruri de care ai mare nevoie mai ales acum, cand esti la inceput in meseria de designer;
?  Contract de munca, salariu fix plus comision.

Cerinte

Acordarea de consultanta de specialitate in amenajarea bucatariei
    Prezentarea produsului si serviciilor catre client;