Click aici »

Desenator AutoCAD

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti
Domeniile ofertei
Arhitectura/Design
Data introducerii
11-06-2017
Data actualizare
11-06-2017

Descrierea postului

Prelucrare datelor pe calculator AutoCAD, MsOfiice;
- Arhitectura
-Topografie
- Mobilier

Cerinte

- experienta in utilizarea soft-urilor CAD
- studii superioare sau medii de specialitate;
- experienta in domeniu minim 2 ani
- dinamism si rezistenta la program prelungit (daca este cazul);
- responsabilitate,adaptabilitate, perspicacitate, perseverenta, spirit de echipa, corectitudine, LOIALITATE, disponibilitate deplasari;
- persoana cu abilitati de organizare si comunicare;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu adaptat la performanta si pozitia postului
Posibilitatea de formare si dezvoltare profesionala continua