Click aici »

Cosmeticiana

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceeala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti
Domeniile ofertei
Servicii infrumusetare
Data introducerii
30-01-2014
Data actualizare
30-01-2014

Descrierea postului

Cautam COSMETICIANA care sa stapaneasca bine tehnicile specifice pentru cosmetica faciala si corporala, inclusiv utilizarea de echipamente moderne de tratament. Sa fie dornica sa invete si sa fie la curent cu tot ce este mai nou in domeniul cosmeticii.

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana comunicativa care sa stie sa se integreze usor in salonul nostru unde mediul este unul foarte placut si care sa incerce in permanenta sa multumeasca clientii. Constituie un avantaj existenta unui portofoliu de clienti in sudul orasului Bucuresti si/sau in Popesti-Leordeni.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferim contract de munca si salariu negociabil. Programari pentru interviu si proba practica la 0731.346.399 sau 021.367.55.22.