Click aici »

Content writer / web publicist

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Marketing
Data introducerii
05-11-2017
Data actualizare
05-11-2017

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 6 intrebari.
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Ce responsabilitati vei avea?

Scriere si editare continut SEO (Redactarea de articole originale )
Lucru cu CMS-uri diferite
De a comunica si lucra cu clientul pentru a livra rezultate impecabile
De a urmari si analiza traficul site-urilor, administrare si mentinere buna de functionare (wordpress, nu este obligatorie experienta insa reprezinta un avantaj);
De luat parte si  de a urmari si analiza impreuna cu business manager-ul planul de dezvoltare al site-urilor pe termen lung;
Research pentru produse sau servicii din diferite domenii de interes