Click aici »

Contabil

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate
Data introducerii
19-07-2019
Data actualizare
18-09-2019

Descrierea postului

Vrei sa fii noul coleg al partenerului nostru din industria entertainmentului?

Trimite un CV la resurseumane@strategicexpert.ro, sau suna la 0730004166.

Cerinte

Este nevoie de o persoana dinamica si sociabila care sa:

- Emita in programul de contabilitate: facturi, avize de insotire a marfii, note de intrare-receptie, chitante etc;
- Intocmesca evidenta zilnica a incasarilor si platilor in registrul de casa;
- Inregistreze facturile de intrare si raporteaza situatia furnizorilor neachitati;
- Relationeze cu colegii din departamentul de contabilitate si de vanzari.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Trimite CV