Click aici »

Consultant vanzari

Liceu, Scoala postliceala, Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Galati Galati
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
11-12-2017
Data actualizare
10-02-2018

Descrierea postului

Va trebui sa lucrezi cu oamenii, sa promovezi serviciile si produsele Companiei, sa le propui cele mai bune solutii si sa dezvolti permanent relatia cu ei.

Cerinte

De ce te vrem pe tine?

- comunici usor si iti face placere sa cunosti oameni noi
- stii ca pentru a avea succes e nevoie de disciplina si perseverenta
- sustii lucrurile in care crezi
- esti genul care merge inainte, indiferent de obstacole
- tii la principiile tale, indiferent de cat de dificil iti este
- vrei sa castigi pe masura efortului tau
-stii ca, in vanzari, cheia succesului este sa pui clientul pe primul plan

Inca un motiv pentru care te vrem pe tine este pentru ca esti TU. Pentru ca iti place sa schiezi sau sa gatesti sau sa le spui bancuri colegilor.
Pentru noi, personalitatea ta este la fel de importanta ca si CV-ul. Fie ca mergi la concerte, calatoresti sau abia astepti expozitia de fotografie de sambata, credem cu tarie ca felul tau de a fi si perspectiva unica sunt instrumente pe care le poti folosi in drumul tau catre succes. Te vom sustine in acest demers pentru ca stim ca actiunile tale trebuie sa reflecte lucrurile in care crezi, inclusiv pe plan profesional.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Iti oferim sustinerea si mediul in care sa poti face aceste lucruri in felul tau. Iti vei modela propriul drum, vei avea ocazia sa faci fata unor provocari pe masura talentelor tale. Si cel mai important este ca o vei face intr-un loc de munca unde vei simti ca intr-adevar contezi. Pentru ca:

- Ne pasa de talentul, ideile si personalitatea ta.
- Suntem clari cand vorbim despre asteptarile noastre de la tine: determinare si initiativa.
- Ne implicam in evolutia ta si iti oferim libertatea de a deveni cel mai bun.

Trimite CV