Click aici »

Consultant vanzari si comunicare

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
500 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Publicitate/PR, Media/Cultura/Publicatii
Data introducerii
14-10-2020
Data actualizare
14-10-2020

Descrierea postului

Contactare clienti persoane juridice si ofertarea de spatii in publicatiile editurii; contactarea de medici in vederea realizarii de interviuri sau obtinerea unor articole/informatii medicale.

Constituie un avantaj experienta in vanzari de tip B2B, cunoasterea limbii engleze, permis auto.

Cerinte

Calitati de comunicare, persuasiune, perseverenta, adaptabilitate, umor.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu pe carte de munca, comision, alte bonusuri si avantaje materiale, traininguri pentru dezvoltare profesionala, mediu de lucru profesionist, tanar, performant.

Trimite CV