Click aici »

Consultant vanzari Real Estate

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Slatina Slatina
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
08-09-2018
Data actualizare
08-11-2018

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Cautam persoana motivata si interesata sa lucreze in domeniul imobiliar alaturi de o echipa dinamica si care sa administreze un birou de consultanta si servicii imobiliare .

Cerinte

Esti independent, ai o mica afacere (SRL sau PFA), spirit intreprinzator si vrei sa te dezvolti intr-un sistem de colaborare/prestari servicii ?

Oferta (bonusuri, beneficii)

La noi poti gasi tot suportul(training, mod de lucru standardizat, softuri performante, birou ultracentral, baza de date clienti, etc.), cat si o vasta expertienta pe piata imobiliara de peste 18 ani intr-un mediu de lucru profesionist, organizat si eficient .