Click aici »

Consilier despagubiri Agent/Manager

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari, MLM, Asigurari
Data introducerii
16-11-2015
Data actualizare
09-11-2017

Descrierea postului

Invitatia pentru colaborarea cu firma noastra o adresam persoanelor care doresc sa inceapa o cariera de Agent/Manager in cadrul Centrului European de Despagubiri, lider la nivel european si national pe acest segment de activitate, persoanelor care au experienta in colaborarea cu oameni, experienta in vanzari directe, consultanta, persoanelor care doresc sa se dezvolte din punct de vedere profesional sau doresc sa inceapa o noua activitate.

Cerinte

- grad inalt de adaptare la munca in echipa,
- deprinderea de a descoperii potentialii clienti,
- orientarea spre success si dorinta de a-si largi bagajul de cunostinte,
- persoana dinamica, punctuala, eficienta, organizata, optimista si cu simt de raspundere,
- minim studii medii.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Un sistem profesionist de scolarizare, acumularea de cunostinte si un plan dinamic de cariera;
Sistem de bonusare avantajos conform conditiilor contractuale;
Conditii clare de decontare si sistem avantajos de compensare pentru munca depusa;
Pentru managerii regionali, in functie de rezultatele obtinute, exista posibilitatea de finantare a birourilor regionale;
In functie de rezultatele obtinute, exista posibilitatea de a oferi finantarea unei masini cu valoare de pana la 200.000 RON;
Celor mai buni agenti li se ofera premii materiale si calatorii atractive;
Posibilitati nelimitate de crestere a propriei afaceri, cu sprijinul firmei.

Trimite CV