Click aici »

Consilier credite Bucuresti

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Bucuresti, Ilfov, Otopeni, Ploiesti Bucuresti Ilfov Otopeni Ploiesti
Domeniile ofertei
Vanzari, Banci
Data introducerii
10-08-2016
Data actualizare
12-08-2017

Descrierea postului

- Identificarea potentialilor clienti;
- Activitati de promovare a produselor financiare oferite de catre banca;
- Consilierea si vanzarea directa a produselor financiare destinate persoanelor fizice;
- Colectarea documentatiei necesare obtinerii unui credit si introducerea informatiilor in aplicatia bancii;
- Trimiterea documentatiei de credit in sediul central si urmarirea aprobarii creditului.

Cerinte

- Studii superioare sau facultate in curs;
- Experienta in vanzari reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie;
- Orientare catre rezultat;
- Abilitati de comunicare si relationare cu clientii (persoane fizice);
- Cunostinte operare PC (MS Office, Windows);
- Nivel de implicare, seriozitate si responsabilitate ridicat.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial atractiv: salariu fix + bonuri de masa + bonusuri lunare si trimestriale, evaluari periodice ale performantei in vederea dezvoltarii profesionale;
- Training de specializare;
- Mediu de lucru placut si dinamic.