Click aici »

Chef de partie

Liceu, Scoala postliceala, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Tara
France
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
14-10-2019
Data actualizare
14-10-2019

Descrierea postului

RECRUTAM CHEF DE PARTIE IN DOMENIUL HOTELIER PENTRU EUROPA, ORIENTUL MIJLOCIU, AFRICA

Cautam pentru clientul nostru, personal pentru un grup renumit in domeniul hotelier, lant de cluburi de vacanta si al cateringului, pe  plan mondial!

Sarcini de indeplinit:

- Antrenerea si motivarea brigazii de bucatari
- Controlarea comenzilor si stocurilor pana la cel mai apropiat gram
- Asigurarea ca bufeturile sunt intotdeauna bine aprovizionate
- Manager de exceptie care motiveaza si identifica potentialul echipelor sale
- Asigurarea echipamentului, aplicarea si respectarea standardelor de sanatate si siguranta

Peste 3000 de persoane in medie pe zi
1000 de retete internationale (bucatarie mondiala si specialitati locale)
O oferta larga si diversificata pentru clienti si sfera muncii: bufet, serviciu la farfurie, gustari gourmet, evenimente.

Cerinte

Chef de partie este o persoana cheie in restaurant.

Cautam personalitati riguroase, care nu se tem de munca si care cauta mereu sa isi imbunatateasca performanta. Constiinciozitatea este o trasatura esentiala a personalitatii.

Acest loc de munca necesita experienta in alimentatia internata pe functia de manager, bucatar.

De preferat se fie vorbitor de limba franceza sau engleza.

Este timpul sa incercati o noua experienta!

Oferta (bonusuri, beneficii)

Cazare si mese in cadrul clubului + beneficii ale clubului.

Daca doriti sa lucrati pentru aceasta realizare, nu ezitati sa ne trimiteti CV-ul dvs.!

Ne puteti contacta la unul dintre numerele afisate
Sau lasati un CV la una dintre adresele de e-mail: elena.puiu@01jobs.eu, alina.serban@01jobs.eu, carmen.tanislav@01jobs.eu

Interviul va avea loc pe data de 24 octombrie la Bucuresti.

Trimite CV