Chef de Partie, Junior Sous Chef, Hotel 4* fara taxe mediere

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri, Restaurant
Data introducerii
08-02-2018
Data actualizare
09-05-2018

Descrierea postului

Hotel Grup 4* de renume in UK cu peste 20 de locatii angajeaza
Junior Sous Chef 24.000 lire/an
Senior CDP 22.000 lire/an
CDP 20.000 lire/an

Cazare asigurata aproximativ 200 lire sterline/luna

Plan de pensie, asigurare medicala, reduceri in grup, 33 zile concediu pe an
Job Permanent

Se accepta doar persoane cu experienta culinara internationala si engleza nivel conversational

Nu se platesc taxe de inscriere, de mediere, de niciun fel

Cerinte

Meniu modern britanic preparate clasice clasice din produse proaspete, buffet.

Hotelul organizeaza evenimente (nunti, botezuri, etc.);