Click aici »

Asistenta manager

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov Bucuresti Ilfov
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
12-06-2019
Data actualizare
12-06-2019

Descrierea postului

Va prelua, urmari, gestiona si raspunde asupra sarcinilor trasate de Manager cu probitatea profesionala conform cerintelor. Domeniul de activitate al societatii proiectare si consultanta.

Cerinte

* Flexibilatae in functie de nevoile managerului
* Cunoasterea limbii engleze/italiana nivel mediu/avansat;
* Persoana serioasa, organizata, cu atentie distributiva, cu un simt al responsabilitatii crescut;
* Foarte bune abilitati de comunicare si relationare.Abilitati de exprimare scrisa si orala;
* Bune aptitudini organizatorice.Abilitati de prioritizare.Promptitudine in rezolvarea sarcinilor;
* Capacitate de gestionare a mai multor sarcini simultan. Carisma si prezenta agreabila. Punctualitate;
*Permis de conducere;
* Disponibilitate la lucru peste program;
* Disponibilitate la deplasari in tara si strainatate;
* Aspect placut;
* Stapanirea unui limbaj adecvat comercial si juridic;
* Program flexibil, adaptat in permanenta la programul manager-ului;Abilitati de comunicare, de reprezentare persoana , posibilitate de promovare in cariera , masina de serviciu pentru relatiile cu clientii contact de munca 90 zile perioda determinata dupa terminarea perioadei de proba nedeterminata
Varsta si orasul nu conteaza. Oferim cazare in vila,pt.persoane din provincie
Cv cu poza in mesagerie sau pe mail uticafj@yahoo.com

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu fix 2900 - 4000 lei, bonusuri de performanta, carte de munca, cazare (unde este cazul)
- posibilitate de promovare in cariera
- masina de serviciu pentru relatiile cu clientii
- contract de munca 90 zile, perioda determinata, dupa terminarea perioadei de proba perioada nedeterminata

Varsta si orasul nu conteaza. Oferim cazare in vila pentru persoane din provincie.
Cv cu poza in mesagerie sau pe mail uticafj@yahoo.com.