Click aici »

Asistent vanzari

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Oradea Oradea
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
08-02-2018
Data actualizare
08-02-2018

Descrierea postului

Esti o persoana organizata, atenta la detalii, perfectionista? Cunosti programul Excel si il stapanesti bine? Iti place sa lucrezi in cadrul unei echipe pe care sa o sustii mereu? Vrei sa fii tot timpul o persoana activa, sa faci fata provocarilor, sa simti ca ziua a trecut fara sa-ti dai seama? Sa tii legatura cu clientii telefonic, e-mail sau prin intalniri directe? Sa contribui la realizarea obiectivelor si a targeturilor de vanzare? Daca mai ai si putine cunostinte de contabilitate primara, sa stii ca esti tocmai persoana pe care o cautam!

Cerinte

Alaturi de noi, ai toate sansele sa te implici intens in lumea vanzarilor, sa iti dezvolti in continuare abilitatile de precizie, rapiditate, comunicare, precum si sa imbunatatesti partea de organizare a timpului si a activitatilor zilnice.

Daca simti ca esti pregatit sa preiei gestionarea vanzarilor in intreg Judetul Bihor ca si agent de vanzari, tine cont ca si acesta ar fi un alt post disponibil in cadrul editurii.

Te asteptam in echipa noastra!

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se discuta in cadrul interviului.

Trimite CV