Click aici »

Asistent tehnician

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Altele, Serviciu clienti, Reparatii/Service
Data introducerii
06-12-2019
Data actualizare
06-12-2019

Descrierea postului

- Instalare, service si reparatii pentru echipamente.
- Efectuarea si consemnarea operatiunilor efectuate la clienti.
- Intocmirea fiselor de reparatie interne.
- Administrarea necesarului de piese de schimb, gestiunea corecta a acestora.
- Pregatirea/testarea echipamentelor inainte de livrare.

Cerinte

- Studii profesionale sau liceale - se asigura pregatire teoretica si practica.
- Abilitatile tehnice reprezinta un avantaj!
- Abilitati de rezolvare a problemelor, de a lucra singur si in echipa.
- Permis de conducere categoria B.
- Persoana dinamica, deschisa la invatare, dezvoltare si performanta.
- Flexibilitate, bune abilitati de comunicare.
- Capacitate mare de a se integra si de a lucra intr-un sistem serios bazat pe calitate.
- Capacitatea de a intelege documentatii tehnice.
- Disponibilitate pentru deplasare in afara localitatii de resedinta.
- Corectitudine, angajament, responsabilitate si determinare in atingerea obiecivelor profesionale

Oferta (bonusuri, beneficii)

Trimite CV