Click aici »

Asistent director/conducere

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov
Domeniile ofertei
Vanzari, Secretariat/Administrativ
Data introducerii
04-11-2015
Data actualizare
08-09-2017

Descrierea postului

Asigura suport adminsitrativ, logistic si interfata pentru Conducere. Efectueaza toate operatiile necesare mentinerii unui bun raport functional intre Conducere si structurile din interiorul, dar si exteriorul societatii.

Cerinte

Experienta min. 2 ani, foarte buna capacitate de operare computer (suita MS Office, baze de date, programe gestiune comerciala, internet etc.) limba engleza fluent, permis conducere cat. B, persoana comunicativa, capabila de multitasking, serioasa, capacitate de autoinstruire si perfectionare permanenta.

Disponibilitatea de deplasare in caz de necesitate (delegatii periodice) constituie avantaj.