Click aici »

Agent Vanzari Directe

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceeala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Craiova, Rimnicu-Vilcea, Sibiu, Targu Jiu
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
21-12-2012
Data actualizare
21-12-2012

Descrierea postului

Descrierea postului:

- vanzari directe de produse si servicii de telefonie mobila Orange;
- promovarea imaginii firmei;
- participarea directa la gestionarea produselor;
- operare PC;
- intocmirea de documente contabile primare;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor directe cu beneficiarii finali ai produselor/serviciilor oferite;
- aplicarea strategiilor de vanzare impuse de superiorii directi;

Cerinte

Cerinte:

-abilitati sporite de comunicare si negociere;
- persoana serioasa, prezentabila, cu simtul raspunderii, usor integrabila intr-un colectiv, interesata de un job pe termen lung;
- cunostinte de operare PC si contabilitate primara;
- orientare catre client si rezultate;
- experienta in vanzari constituie avantaj;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu atractiv ;
- bonusuri din vanzari ;
- atutoturism, laptop si telefon de serviciu.