Click aici »

Agent livrari Bucuresti

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
400 EUR
Oras(e)
Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Transport/Distributie, Elevi/Studenti
Data introducerii
02-01-2013
Data actualizare
09-01-2018

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Agentul se ocupa de livrarea produselor catre clientii firmei, cu masina pusa la dispozitie de catre companie.

Descrierea jobului:

- Transporta marfa in baza documentelor de insotire;
- Livreaza comenzile conform programului de distributie, in zona arondata;
- Efectueaza incasarea dupa programarea de incasari.

Cerinte

Candidatul ideal:

- Are intre 20 si 25 de ani
- Detine permis categoria B (minim 1 an experienta, sau 10.000 km)
- Fara antecedente rutiere grave (penal sau cu permis suspendat), fara cazier judiciar
- Buna capacitate de autoorganizare
- Lucreaza bine si in conditii de stres
- Sociabil, buna comunicare interpersonala, spirit de echipa.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ne mandrim cu un mediu de lucru placut, cu o echipa tanara si dinamica, cu sarcini si responsabilitati clare, bazate pe respect, recunoasterea meritelor si recompensarea performantelor.