Agent (inginer) vanzari junior instalatii ventilare climatizare

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
600 EUR
Oras(e)
Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Inginerie
Data introducerii
16-05-2017
Data actualizare
18-09-2017

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Ofertare-vanzare echipamente ventilatie-climatizare, interventii curente si accidentale service echipamente de tratare aer pentru piscine acoperite.
Depistare clienti, ofertare solutii, bune abilitati de comunicare. Angajare cu perioada de proba de 60 zile dupa care se renegociaza angajarea permanenta ca agent vanzari senior. Salariul mentionat este brut si este pentru perioada de proba.

Cerinte

Facultate sau experienta anterioara in domeniu. Seriozitate. Abilitati de comunicare. Perseverenta.
Disponibilitatea de a efectua delegatii in tara.
Capacitate de a lucra de unul singur si in echipa.
Abilitatea de a efectua reparatii simple ale circuitelor frigorifice constituie un plus semnificativ in vederea acceptarii pe post.
Limba engleza, bine.
Spirit competitiv, punctualitate si seriozitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Instruire specifica, telefon mobil.
In activitatea de depistare clienti si ofertare-vanzari se acorda suplimentar 1,5% comision din vanzarile realizate lunar.
Net lunar circa 1750 lei.