Click aici »

Agent Imobiliar

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
22-04-2012
Data actualizare
26-11-2012

Descrierea postului

Postul de agent imobiliar implica in egala masura munca de birou si munca de teren;
Comunicare prin telefon cu clientii si proprietarii reprezinta cea mai mare parte a muncii de birou, alaturi de selectare ofertelor;

Cerinte

Daca ai incredere in abilitatile tale de comunicare si persuasiune, si vrei un job dinamic, unde remuneratia este egala cu volumul de munca pe care il depui, te asteptam sa-ti depui CV-ul. Asteptam seriozitate si daruire indiferent de varsta si experienta ta.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se deconteaza cheltuielile de telefonia mobila si de transport;
Pregatire profesionala si formare a angajatilor;
Beneficii financiare raportate cu volumul de munca depus.